Akcja piękna, dobra i pyszna. “Serce dla Hospicjum” wystartowało!

• Post comments:0 Komentarzy

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby podopiecznych Hospicjum, głównie na wyposażenie i środki medyczne oraz potrzeby infrastrukturalne. I to ma wielkie znaczenie, bo za każdym zakupem leków czy sprzętów tak naprawdę jest uczucie ulgi, chwila spokoju, dobry sen czy uśmiech chorego i odchodzącego człowieka…

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału! Na przekór zimie, podziałom i obojętności – pokażmy jak gorące i kochające są serca przyjaciół naszego Hospicjum!

* Informacje o tym jak przeprowadzić akcję, można znaleźć na załączonych plakatach.