Spotkanie Kół Koronkowych w Centrum Medyczno-Charytatywnym w Krośnie

Od kilku lat przy naszym Hospicjum działają Koła Koronkowe. Koło koronkowe jest to grupa dziewięciu osób, które codziennie modlą się koronką do Miłosierdzia Bożego, oraz odmawiają jeden dzień, z dziewięciu dni nowenny do Miłosierdzia Bożego. Każda osoba odmawia inny dzień nowenny, dlatego każdego dnia odmawiana jest cała nowenna.

25 lutego 2024r. odbyło się w naszym Hospicjum spotkanie Kół Koronkowych ziemi krośnieńskiej. Spotkanie rozpoczęliśmy nabożeństwem Gorzkich Żali oraz Koronką do Bożego Miłosierdzia. Podczas mszy wysłuchaliśmy świadectwa s. Marietty Kruszewskiej ZSJM, założycielki tychże kół, która uwrażliwiała nas na wartość adoracji Najśw. Sakramentu oraz modlitwę, zwłaszcza Koronką do Bożego Miłosierdzia. O które to Miłosierdzie błagamy dla nas i całego świata. Po zakończonej Eucharystii udaliśmy się na wspólną agapę.

INFORMACJE O KOŁACH KORONKOWYCH MOŻNA UZYSKAĆ TUTAJ

Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie oraz wszystkim za przybycie!