Elektryczny podnośnik pacjenta. Pomóż chorym funkcjonować… prawie jak Ty

LO Im. H. Kołłątaja, Monika, Marcin and Mateusz ostatnio wsparli zbiórkę.
Stronę zbiórki wyświetlono 905 razy.
Łączna liczba osób, które wsparły zbiórkę: 16
  • 5,500.00

KWOTA ZBIÓRKI
  • 5,470.00

ZEBRANO

Dni do zakończenia
  • Data

Metoda zakończenia zbiórki
Zebrano w procentach :
Zbiórka została zakończona

Marcin Ludwinek

6 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Opis

Pacjent leżący, ciężko chory, ma bardzo ograniczone możliwości ruchu. Oczywiste dla ludzi zdrowych czynności, takie jak kąpiel, toaleta, rehabilitacja czy zmiana położenia ciała, są dla nich trudne, bolesne, czasem wiążą się z subiektywnym poczuciem upokorzenia, o ile w ogóle są możliwe. Jeszcze większym problemem są one dla cięższych pacjentów, którzy muszą polegać na ograniczonej sile mięśni personelu.

Aby funkcjonowanie pacjentów w takich sytuacjach było możliwe stosuje się podnośniki, mobilne, elektryczne urządzenia, które pozwalają bezpiecznie, asekurując odpowiednie części ciała, przenosić pacjentów na łóżka na wózek dla niepełnosprawnych, z wózka do wanny, na sprzęt rehabilitacyjny i w inne miejsca.

Do naszego Hospicjum potrzebujemy podnośnika umożliwiającego transport osób w wadze do 180 kg. Pomóż sprawić, by codzienność była bardziej normalna…

Rezultaty

Zbiórka i realizacja zamówienia trochę trwała, ale jest! Solidny podnośnik o dużym udźwigu jest już w naszym Hospicjum, działa i będzie wykorzystywany przez nasz personel do bezpiecznego transportu pacjentów, umożliwiając im częstsze siedzenie i jeżdżenie na wózkach, korzystanie z urządzeń kąpielowych czy rehabilitacyjnych. Zakup był możliwy dzięki ofiarności wielu darczyńców indywidualnych, a także tych którzy wsparli wspaniałe akcje charytatywne na rzecz naszej Placówki zorganizowane przez Liceum Ogólnokształcące i. H. Kołłątaja w Pińczowie oraz Morawickie Stowarzyszenie Morsów “Byle do zimy”. Z całego serca dziękujemy Wam wszystkim, za każdą złotówkę i odwagę w informowaniu w swoich środowiskach o potrzebach naszych pacjentów!

ID Name Email Amount
5820LO im. H. Kołłątaja Pińczów1,400.00